Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Aktualności

 • Światowy Dzień Toalet - audycja w Radiu Doxa

  Brak opisu obrazka
  Z okazji Światowego Dnia Toalet wzięliśmy udział w audycji "Temat Dnia" na antenie Radia Doxa. Rozmowa dotyczyła  m.in. prawidłowego użytkowania sieci sanitarnej i problemów jakie mogą wiązać się z wrzucaniem śmieci do kanalizacji. Zachęcamy do wysłuchania całego nagrania. 
  Data publikacji: 20-11-2020 09:16
 • 19 listopada - Światowy Dzień Toalet. Korzystajmy prawidłowo z kanalizacji sanitarnej!

  Brak opisu obrazka
  Światowy Dzień Toalet – to wydarzenie w pierwszej chwili może wywoływać uśmiech, jednak gdy przyjrzymy się dokładniej kwestiom związanym z prawidłowym użytkowaniem kanalizacji sanitarnej oraz aspektom ekologicznym i społecznym zagadnienia – temat staje się naprawdę poważny i istotny. Spółka WiK Opole co roku, z okazji Światowego Dnia Toalet, przypomina mieszkańcom o tym, że ubikacja to nie kosz na śmieci!
  Data publikacji: 18-11-2020 14:31
 • Udział laboratorium w badaniach porównawczych

  Brak opisu obrazka
  Miło jest nam poinformować, że Dział Laboratorium w miesiącu październiku z wynikiem pozytywnym uczestniczył w międzynarodowych Badaniach Międzylaboratoryjnych, w zakresie przeprowadzanych analiz bakteriologicznych w próbkach wody do spożycia, organizowanych przez firmę LGC Standards.
  Data publikacji: 12-11-2020 14:42
 • Janusz Szczepankiewicz, Kierownik Działu Produkcji Wody w Radiu Doxa

  Brak opisu obrazka
  Gościem Radia Doxa był Janusz Szczepankiewicz, Kierownik Działu Produkcji Wody. Zachęcamy do wysłuchania audycji, z niej dowiedzą się Państwo między innymi o oszczędzaniu wody, opolskiej kranówce, naszych źródłach wody i technologiach wykorzystywanych do jej produkcji.
  Data publikacji: 03-11-2020 09:50
 • Usuwanie awarii na ul. Rejtana przy skrzyżowaniu z ul. Kolejową

  Brak opisu obrazka
  Informujemy, że od dnia 3 listopada 2020 r. na ulicy Rejtana przy skrzyżowaniu z ulicą Kolejową w Opolu przeprowadzane będą prace związane z usuwaniem awarii sieci wodociągowej.  
  Data publikacji: 02-11-2020 14:03
 • Faktury i noty odsetkowe w nowej szacie graficznej

  Brak opisu obrazka
  Szanowni Klienci, Uprzejmie informujemy, że od listopada 2020 r. zmieniamy dla Państwa szatę graficzną faktur i not odsetkowych wystawianych przez Spółkę Wodociągi i Kanalizacja w Opolu Sp. z o.o.
  Data publikacji: 30-10-2020 14:54
 • "Woda pod szczególnym nadzorem". Sebastian Radzimski, Zastępca Dyrektora ds. Eksploatacji Sieci na antenie Radia Doxa

  Brak opisu obrazka
  Rozmowa z Sebastianem Radzimskim, Zastępcą Dyrektora ds. Eksploatacji Sieci dotyczyła między innymi monitoringu wody prowadzonego przez Spółkę Wodociągi i Kanalizacja w Opolu. Na czym polega taki monitoring? Dlaczego jest to tak ważne zagadnienie? Zachęcamy do odsłuchania audycji "Poranny Gość Radia Doxa".  
  Data publikacji: 28-10-2020 12:30
 • Szkolenie PIIB 2020

  Brak opisu obrazka
  W dniu 6 października 2020 r. mieliśmy okazję uczestniczyć w Szkoleniu Polskiej Izby Inżynierów Budownictwa (PIIB), którego tematem przewodnim była „Renowacja kanalizacji miejskiej rękawami CIPP nasączonymi żywicą epoksydową”.
  Data publikacji: 14-10-2020 14:03
 • Zwiedzanie techniczne modernizowanej oczyszczalni

  Brak opisu obrazka
  WiK w Opolu Sp. z o.o. realizuje największą inwestycję w historii miasta Opola - Projekt pn. „Kompleksowa modernizacja oczyszczalni ścieków w Opolu wraz z poprawą gospodarki wodno-ściekowej”. W celach edukacyjnych uczniowie opolskich szkół technicznych i budowlanych odwiedzili plac budowy.
  Data publikacji: 30-09-2020 12:31
 • Sebastian Radzimski, Zastępca Dyrektora ds. Eksploatacji Sieci w Rozmowie Dnia TVP3 Opole

  Brak opisu obrazka
  Gościem Małgorzaty Lis-Skupińskiej w "Rozmowie dnia" był Sebastian Radzimski, Zastępca Dyrektora ds. Eksploatacji Sieci Spółki Wodociągi i Kanalizacja w Opolu. Rozmowa dotyczyła największej inwestycji w Opolu - kompleksowej modernizacji oczyszczalni ścieków.
  Data publikacji: 30-09-2020 08:59
Wersja XML