Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

WiK został strategicznym partnerem ORLIKA w Opolu

Brak opisu obrazka

W dniu 23.07.2015 r. Zarząd Spółki ogłosił wyniki konkursu w zakresie sponsoringu. Środki które Wodociągi i Kanalizacja w Opolu sp. z o.o. przeznaczyła na ten cel w ramach nowej strategii Spółki, w kwocie 90 000 zł otrzymała drużyna ORLIKA Opole. W naszej ocenie drużyna hokeja na lodzie ma najstabilniejszą sytuację finansową i organizacyjną, największą szansę na uzyskanie najlepszego wyniku (spośród opolskich drużyn biorących udział w rywalizacji na najwyższym szczeblu rozgrywkowym), a co za tym idzie udział w fazie Play Off w walce o tytuł Mistrza Polski. Wierzymy, że z naszą pomocą ORLIK będzie dumą naszego miasta. Zwracamy także uwagę na walory promujące miasto Opole (umieszczenie logotypu na strojach i promocja naszego miasta w Polsce), a także walory edukacyjne (za sukcesem drużyny seniorskiej lawinowo wzrasta zainteresowanie tą dyscyplina sportu przez młodzież). Jeśli dzięki tej inicjatywie więcej młodzieży zacznie uprawiać sport to będzie to sukces podwójny. Nowa strategia Spółki Wodociągi i Kanalizacja w Opolu w ramach społecznej odpowiedzialności biznesu (CSR) przyjmuje na siebie dobrowolne zobowiązania wobec społeczności co jest wynikiem dojrzałości  w aspektach zarządzania i kultury organizacyjnej. W związku z tym wspieramy zadania w zakresie dobroczynności i sponsoringu, ochrony środowiska i edukacji.          

Poza tym w ramach sponsoringu zdecydowaliśmy o wsparciu działań sportowych, łączną kwotą 10 000 zł następujących gmin:           
Gmina Komprachcice – (piłka nożna GKS Komprachcice, wsparcie grup młodzieżowych),               
Gmina Prószków – (piłka nożna Polonia Prószków, – II liga kobiet),        
Gmina Izbicko – (Izbicki Wyścig Rowerowy),
Gmina Tarnów Opolski – (Otwarty turniej piłki nożnej o puchar Wójta Gminy Tarnów Opolski i WiK – Złota Tarnina).

 

Od chwili powołania nowego Zarządu jest to już 5 inicjatywa Wodociągów i Kanalizacji w Opolu Sp. z o.o. dzięki której możemy wesprzeć lokalne przedsięwzięcia z różnych obszarów, a przy tym budować swoją silną markę jako wiarygodnego partnera dostarczającego zdrową i czystą wodę w regionie.     
Do tej pory nowy Zarząd   
- tworzył miejsca pracy dla opolskich studentów (w ramach studiów dualnych),               
- przeznaczył pieniądze na dobroczynność wspierając Fundację Dom Rodzinnej Rehabilitacji Dzieci z Porażeniem Mózgowym w Opolu oraz            Fundację Domowe Hospicjum dla Dzieci w Opolu,     
- organizował otwarte spotkanie dla mieszkańców w ramach Światowego Dnia Wody,                  
- promował potrzebę pomocy dla niepełnosprawnych mieszkańców Opola poprzez zaproszenie spartan do Opola tj. największej charytatywnej grupy biegaczy w Europie, która w ramach Maratonu Opolskiego pobiegła dla chorej Ani.

 

 

Wersja XML