Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Aktywny weekend z Wodą Opolanką

Ostatni weekend był w Opolu wypełniony wieloma propozycjami na aktywne spędzenie wolnego czasu. Wodociągi i Kanalizacja w Opolu miały przyjemność uczestniczenia w wydarzeniach nie tylko jako ich partner, ale również aktywny organizator.

Od piątku 3 czerwca, do niedzieli 5 czerwca mieliśmy przyjemność spotkać się z Państwem na 6. Festiwalu Książki w Opolu. W festiwalowym namiocie WiK czekały na Państwa m.in. materiały informacyjne o opolskiej wodzie kranowej, "Przygody Elki Kropelki" - edukacyjna książeczka o wodzie dla młodszych i najmłodszych czytelników, zaś przede wszystkim - Woda Opolanka, której smak cieszył się wielkim powodzeniem.

 

 

W niedzielę 5 czerwca, wspólnie z Miastem Opole i Miejskim Ośrodkiem Sportu i Rekreacji zorganizowaliśmy "Opolankę Dzień Sportu". Na terenach kompleksu sportowego Toyota Park oraz Spółki WiK Opole, czekały liczne atrakcje! W Strefie Wody Opolanki zwiedzaliście Państwo Wieżę Ciśnień, laboratorium, wodomierzownię oraz szczelinę przeciwlotniczą. Edukacyjna HYDRO GRA, przygotowana przez Teatr Lalki i Aktora w Opolu oraz Młodzieżowy Strajk Klimatyczny w Opolu budziła wiele pozytywnych emocji. Spotkania z operatorami maszyn WiK i wystawa specjalistycznego sprzętu również były przestrzenią do ciekawych rozmów o codziennej pracy naszych specjalistów. Zaś animacje i dmuchany plac zabaw były miejscem radości i aktywnej zabawy. 

 

 

Dziękujemy za odwiedziny i spotkania! 

Wersja XML