Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
  • TAB - Kolejny element
  • SHIFT + TAB - Poprzedni element
  • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
  • SHIFT + ALT + H - Strona główna
  • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
  • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
  • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Sebastian Radzimski - Zastępca Dyrektora ds. Eksploatacji Sieci w Radiu Doxa

Spółka Wodociągi i Kanalizacja w Opolu Sp. z o.o. pracuje w trybie podwyższonego reżimu sanitarnego. Załoga została podzielona na mniejsze grupy, aby na wypadek zakażenia czy kwarantanny ciągłość pracy została zachowana. Spółka realizuje dla mieszkańców podstawowe zadania związane z dostarczaniem wody i odbiorem ścieków, zatem nie możemy sobie pozwolić na przestoje – mówił w radio Doxa Sebastian Radzimski, zastępca dyrektora ds. eksploatacji sieci. 

Obsługa klienta cały czas odbywa się w trybie zdalnym, prosimy o kontakt telefoniczny lub mailowy, przed siedzibą spółki została ustawiona skrzynka podawcza, gdzie również można zostawiać dokumenty. Od 4 maja laboratorium WiK-u wznowiło działalność usługową, zdecydowano również o wznowieniu odczytów wodomierzy u klientów. Jeśli ktoś ma obawy, aby wpuścić naszego pracownika, to można samemu podać mu odczyt lub wysłać sms-em.

Apelujemy do mieszkańców, aby nie wrzucali do toalet zużytych materiałów ochronnych czyli tak często używanych w ostatnim czasie maseczek czy rękawiczek. Nie są to nagminne sytuacje, ale się zdarzają, dlatego cały czas przypominamy, że wyrzucanie śmieci do kanalizacji może powodować zatory w instalacji wewnętrznej, której nasi pracownicy nie będą w stanie usunąć, w ekstremalnych sytuacjach taki zator może powodować podtopienia czy przerwy w dostawie wody i odprowadzaniu ścieków.

Więcej: doxa.fm

Wersja XML