Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Media o Spółce

 

 • Audycja "Poranny gość Radia Doxa" o ostatnich osiągnięciach i 125-leciu opolskich wodociągów

  Brak opisu obrazka
  Zapraszamy do wysłuchania audycji, w której rozmawialiśmy o tym dlaczego rok 2021 jest dla nas wyjątkowo ważny. Ostatnie sukcesy oraz jubileusz skłonił nas do krótkiego podsumowania naszej działalności. 
  Data publikacji: 26-05-2021 09:57
 • Opolska spółka po raz kolejny wyróżniona - WiK w Kurierze Opolskim z 27.05.21 r.

  Brak opisu obrazka
  Zachęcamy do objerzenia materiały wyemitowanego w dniu 27 maja 2021 r. w Kurierze Opolskim na antenie TVP3 Opole. Rozmawialiśmy o zajęciu 3. miejsca w rankingu Strefy Gospodarki. To już drugi rok z rzędu, kiedy nasza Spółka zajęła podium. Wyróżnienie przyznano za stabilność ekonomiczną firmy, zaangażowanie w lokalną społeczność oraz działania edukacyjne.
  Data publikacji: 28-05-2021 08:52
 • Małgorzata Chanas, Kierownik JRP o Projekcie modernizacji oczyszczalni w Radiu Doxa

  Brak opisu obrazka
  Małgorzata Chanas, Kierownik JRP w dniu 06.05.2021 była gościem audycji w Radiu Doxa. Rozmowa dotyczyła Projektu pn. „Kompleksowa modernizacja oczyszczalni ścieków w Opolu wraz z poprawą gospodarki wodno-ściekowej” – stopnia zaawansowania, źródeł finansowania, poszczególnych inwestycji w ramach Projektu oraz korzyści wynikających z jego realizacji. 
  Data publikacji: 06-05-2021 14:13
 • O Wodzie Opolance w programie "O!polskie o poranku" TVP3 Opole

  Brak opisu obrazka
  Jednym z gości programu "O!polskie o poranku", emitowanego codziennie rano na żywo w telewizji TVP3 Opole był Michał Stojak, Kierownik Działu Laboratorium WiK. Podczas rozmowy z prowadzącymi miał okazję opowiedzieć o walorach zdrowotnych opolskiej wody kranowej. Czy nasza "Woda Opolanka" może równać się z butelkowanymi wodami źródlanymi? Jaki jest jest skład? Kto czuwa nad jej jakością? Czy za piciem wody kranowej przemawia również aspekt ekonomiczny?
  Data publikacji: 04-05-2021 10:41
 • WiK w Opolu Sp. z o.o. stawia na zieloną energię

  Brak opisu obrazka
  Realizacja inwestycji modernizacji oczyszczalni ścieków w Opolu przyniesie wiele różnych korzyści, w tym zwiększy produkcję biogazu. O szczegółach wytwarzania przez Spółkę zielonej energii można przeczytać w kwietniowym wydaniu gazety „Czas na Opole” nr 7(37). 
  Data publikacji: 30-04-2021 11:12
 • Mateusz Filipowski i Jolanta Pałosz, o inwestycjach oraz opłatach za wody opadowe i roztopowe

  Brak opisu obrazka
  Mateusz Filipowski, Wiceprezes Zarządu ds. Technicznych i Inwestycyjnych oraz Jolanta Pałosz, Wiceprezes Zarządu ds. Ekonomicznych, byli goścmi audycji Loży Radiowej w Radiu Opole.
  Data publikacji: 22-02-2021 08:58
 • TVP3 Opole: Woda z kranu czy w butelce? "Kranówka" zdrowsza niż mineralna ze sklepu

  Brak opisu obrazka
  Czy woda z kranu jest lepsza niż ta w butelce? Jakie walory ma opolska "kranówka"? Zapraszamy do obejrzenia materiału TVP3 Opole. Pracownicy laboratorium WiK opowiadają w nim m.in. o właściwościach Wody Opolanki.     
  Data publikacji: 30-11-2020 12:47
 • Największa inwestycja w historii miasta Opola „Kompleksowa modernizacja oczyszczalni ścieków w Opolu wraz z poprawą gospodarki wodno-ściekowej”

  Brak opisu obrazka
  Wodociągi i Kanalizacja w Opolu Sp. z o.o. realizuje największą inwestycję, nie tylko w historii opolskich wodociągów, ale w historii miasta.  Osiągnięcie zamierzonych celów przyczyni się do znacznego podniesienia atrakcyjności inwestycyjnej aglomeracji opolskiej. O inwestycji można przeczytać w listopadowym wydaniu Forum Opolskiego Biznesu.
  Data publikacji: 25-11-2020 08:22
 • Sebastian Radzimski, Zastępca Dyrektora ds. Eksploatacji Sieci w Rozmowie Dnia TVP3 Opole

  Brak opisu obrazka
  Gościem Małgorzaty Lis-Skupińskiej w "Rozmowie dnia" był Sebastian Radzimski, Zastępca Dyrektora ds. Eksploatacji Sieci Spółki Wodociągi i Kanalizacja w Opolu. Rozmowa dotyczyła największej inwestycji w Opolu - kompleksowej modernizacji oczyszczalni ścieków.
  Data publikacji: 30-09-2020 08:59
 • Magdalena Pochwała, Kierownik Działu Ochrony Środowiska w Radiu Doxa

  Brak opisu obrazka
  Rozmowa z Magdaleną Pochwałą, kierownikiem Działu Ochrony Środowiska dotyczyła m.in. ekologicznych inwestycji spółki oraz codziennych zachowań mieszkańców Opola, które mają wpływ na całą miejską gospodarkę wodno-ściekową. Dlaczego nie można wrzucać śmieci do toalet? Jak odpady rzutują na funkcjonowanie kanalizacji? Zachęcamy do posłuchania audycji!    
  Data publikacji: 25-09-2020 13:54
Wersja XML