Kontrast:
Rozmiar czcionki:
Odstępy:
 • TAB - Kolejny element
 • SHIFT + TAB - Poprzedni element
 • SHIFT + ALT + F - Wyszukiwarka
 • SHIFT + ALT + H - Strona główna
 • SHIFT + ALT + M - Zawartość strony
 • SHIFT + ALT + 1 do 2 - Wybór menu
 • ESC - Anulowanie podpowiedzi

Media o Spółce

 

 • Mateusz Filipowski i Jolanta Pałosz, o inwestycjach oraz opłatach za wody opadowe i roztopowe

  Brak opisu obrazka
  Mateusz Filipowski, Wiceprezes Zarządu ds. Technicznych i Inwestycyjnych oraz Jolanta Pałosz, Wiceprezes Zarządu ds. Ekonomicznych, byli goścmi audycji Loży Radiowej w Radiu Opole.
  Data publikacji: 22-02-2021 08:58
 • TVP3 Opole: Woda z kranu czy w butelce? "Kranówka" zdrowsza niż mineralna ze sklepu

  Brak opisu obrazka
  Czy woda z kranu jest lepsza niż ta w butelce? Jakie walory ma opolska "kranówka"? Zapraszamy do obejrzenia materiału TVP3 Opole. Pracownicy laboratorium WiK opowiadają w nim m.in. o właściwościach Wody Opolanki.     
  Data publikacji: 30-11-2020 12:47
 • Największa inwestycja w historii miasta Opola „Kompleksowa modernizacja oczyszczalni ścieków w Opolu wraz z poprawą gospodarki wodno-ściekowej”

  Brak opisu obrazka
  Wodociągi i Kanalizacja w Opolu Sp. z o.o. realizuje największą inwestycję, nie tylko w historii opolskich wodociągów, ale w historii miasta.  Osiągnięcie zamierzonych celów przyczyni się do znacznego podniesienia atrakcyjności inwestycyjnej aglomeracji opolskiej. O inwestycji można przeczytać w listopadowym wydaniu Forum Opolskiego Biznesu.
  Data publikacji: 25-11-2020 08:22
 • Sebastian Radzimski, Zastępca Dyrektora ds. Eksploatacji Sieci w Rozmowie Dnia TVP3 Opole

  Brak opisu obrazka
  Gościem Małgorzaty Lis-Skupińskiej w "Rozmowie dnia" był Sebastian Radzimski, Zastępca Dyrektora ds. Eksploatacji Sieci Spółki Wodociągi i Kanalizacja w Opolu. Rozmowa dotyczyła największej inwestycji w Opolu - kompleksowej modernizacji oczyszczalni ścieków.
  Data publikacji: 30-09-2020 08:59
 • Magdalena Pochwała, Kierownik Działu Ochrony Środowiska w Radiu Doxa

  Brak opisu obrazka
  Rozmowa z Magdaleną Pochwałą, kierownikiem Działu Ochrony Środowiska dotyczyła m.in. ekologicznych inwestycji spółki oraz codziennych zachowań mieszkańców Opola, które mają wpływ na całą miejską gospodarkę wodno-ściekową. Dlaczego nie można wrzucać śmieci do toalet? Jak odpady rzutują na funkcjonowanie kanalizacji? Zachęcamy do posłuchania audycji!    
  Data publikacji: 25-09-2020 13:54
 • O "Wodzie Opolance z głębi ziemi" w TVP3 Opole

  Brak opisu obrazka
  O tym co kryje się w naszej "Wodzie Opolance z głębi ziemi" rozmawialiśmy z Katarzyną Polaczek w ramach cyklu "Uśmiechnij się o poranku" emitowanym na antenie TVP3 Opole.
  Data publikacji: 21-09-2020 11:08
 • Mateusz Filipowski, Wiceprezes Zarządu w Radiu Doxa

  Brak opisu obrazka
  Rozmowa z Wiceprezesem Zarządu ds. Technicznych i Inwestycyjnych dotyczyła przede wszystkim rozbudowy i modernizacji oczyszczalni ścieków przy ulicy Wrocławskiej. Z audycji można również dowiedzieć się jak wygląda kwestia zasobów wodnych dla Opola - czy oszczędzanie wody powinno być naszym nawykiem?    
  Data publikacji: 31-07-2020 09:49
 • Mateusz Filipowski, Wiceprezes Zarządu w Radiu Opole

  Brak opisu obrazka
  O modernizacji oczyszczalni ścieków w Opolu, postępach w rozbudowie i pozytywnym wpływie na środowisko, a także o korzyściach picia „wody Opolanki” mówił w Radiu Opole Mateusz Filipowski, Wiceprezes Zarządu ds. Technicznych i Inwestycyjnych.
  Data publikacji: 25-05-2020 07:44
 • Mateusz Filipowski, Wiceprezes Zarządu w ekovision.tv

  Brak opisu obrazka
  O znaczeniu inwestycji modernizacji oczyszczalni ścieków w Opolu dla mieszkańców i środowiska opowiadał w wywiadzie dla ekovision.tv Mateusz Filipowski, Wiceprezes Zarządu ds. Technicznych i Inwestycyjnych.
  Data publikacji: 03-06-2020 09:30
 • Sebastian Radzimski - Zastępca Dyrektora ds. Eksploatacji Sieci w Radiu Doxa

  Brak opisu obrazka
  Sebastian Radzimski - Zastępca Dyrektora ds. Eksploatacji Sieci w Radiu Doxa opowiadał o pracy Spółki w trybie podwyższonego reżimu sanitarnego, obsłudze klienta w trybie zdalnym oraz apelował do mieszkańców, aby nie wrzucali do toalet zużytych materiałów ochronnych czyli tak często używanych w ostatnim czasie maseczek czy rękawiczek.
  Data publikacji:
Wersja XML